Як створити електронну пошту?

Електронна пошта - не тільки спосіб обміном інформації, а й спосіб ідентифікації клієнта на сайтах і захист його персональних даних і облікового запису. Якщо ви збираєтеся зареєструвати собі поштову скриньку, і не знаєте, як правильно це зробити, ми покажемо весь процес на прикладі сервісу Gmail, що належить до пошукача Google і приймається всіма ресурсами при створенні нових акаунтів.


1. Відкрийте стартову сторінку Google і в правому верхньому куті виберіть «Пошта», або відразу перейдіть за посиланням: Gmail.com.2. Перед вами відкриється реєстраційна форма, яка містить наступні поля:
  1. Пізвище;
  2. Нік (ім'я, яке буде міститися в назві e-mail);
  3. Створення та підтвердження пароля.


Перші два поля потрібно заповнювати справжніми даними.Нік можна придумати будь-який, головне, щоб він був унікальним і написаний англійськими символами. Можна використовувати букви латинського алфавіту, цифри і точки. Регістр не враховується. Програма запропонує вам вільні імена по вашому прізвищу і імені, але вибирати тільки вам - нік може бути будь-яким. Змінити цей параметр в подальшому не вийде.


Будьте готові до того, що всі цікаві і популярні назви вже зайняті іншими користувачами, тому, можливо, ви будете кілька разів повертатися до цього пункту, поки не здогадаєтесь вільний нік@gmail.com. Це і буде адреса вашої електронної пошти, яку ви будете вказувати при реєстрації, роздавати друзям або співробітникам.

Зверніть особливу увагу на створення пароля. Навіть, якщо поки ви створюєте електронний ящик, просто для того, щоб познайомитися з його функціями, знайте, що в подальшому через нього ви зможете реєструвати свої замовлення в магазинах, оформляти банківські карти і навіть електронні гаманці.

Тому краще відразу придумати складну комбінацію, яка надійно захистить вашу пошту від зловмисників. Пароль gmail повинен бути не менше 8 знаків, і містити не тільки літери і цифри, а й спеціальні символи.


3. Наступне вікно, яке відкриється перед вами, буде містити наступні поля:

  1. Номер телефону;
  2. Резервну адресу електронної пошти (якщо є);
  3. Стать.


Вказувати номер телефону не обов'язково, але рекомендується, так як він може бути використаний в різних сервісах Google або з його допомогою ви зможете відновити доступ до аккаунту, якщо забудете пароль.

Резервний адреса електронної пошти вказують тільки ті користувачі, які мають додаткову пошту. З його допомогою ви можете:

  1. захистити свій аккаунт;
  2. відновити доступ до аккаунту, якщо забудете пароль;
  3. отримувати сповіщення з сервісів Google.

Дата народження вказується обов'язково, так як деякі сервіси Гугл мають вікові обмеження. Не турбуйтеся, що інформація буде загальнодоступною, ваш вік буде видно тільки тим, кому ви відкриєте цю інформацію.

Стать також вказується за бажанням.


4. На цьому останньому етапі ми погоджуємося з умовами сервісу, які можна почитати, перейшовши за посиланнями на цій сторінці.


От і все. Ваша електронну скриньку створено. При першому (автоматичному) вході перед вами відкриється вікно привітання. Інформація взята з сайту Dinero.

Last modified: Tuesday, 31 March 2020, 3:48 PM